Färglitografi, signerad 18/120. Bladstorlek 40 x 30 cm.
Ej examinerad ur ram.
Klubbat pris
3 000
264
280
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (9 bud)
14 maj 19:55
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
14 maj 19:54
2 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
14 maj 19:54
2 600 SEK
14 maj 19:53
2 400 SEK
14 maj 19:48
2 200 SEK
14 maj 19:48
2 100 SEK
14 maj 16:41
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
11 maj 19:50
1 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
11 maj 19:34
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1