Halsband, sterling silver och topas, "Kvinnans röst" Kirsti Doukas, Kalevala Koru, design 2006.

Mått 47 x 42 mm.
Kedjans längd 46 cm.
Total vikt 17,3 g.

Smärre slitage.

Klubbat pris
180
2 048
191
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (11 bud)
17 maj 19:32
180 EUR
17 maj 19:32
170 EUR
17 maj 19:31
160 EUR
17 maj 19:31
150 EUR
17 maj 19:31
140 EUR
17 maj 19:31
130 EUR
17 maj 19:30
120 EUR
17 maj 19:29
110 EUR
16 maj 23:32
100 EUR
13 maj 8:16
70 EUR
10 maj 17:14
50 EUR
Ylva Sinkkonen
Ylva Sinkkonen
+358 50 305 2227

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

348. Hans J. Wegner, fåtöljer, ett par, modell "CH 22", Carl Hansen & Son, Odense, Danmark, 1900-talets mitt.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
48 000 SEK