Fanerad, tvådelad, på vardera sida hyllplan med låda, upphängningar mäter 310,5x9x6 cm styck, vardera sänggavel mäter 157,5x7,5x98 cm, total längd 315 cm, lådor mäter 45x48x32,5 cm
Smärre bruksslitage. Smärre märken.
Auktionen avslutas
2 dagar 15 timmar
800
70
73
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 850 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor