Bokstöd, ett par, mässing, 1900-talets senare hälft.

I form av andhuvuden. Höjd 25,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
180
2 065
188
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (7 bud)
29 apr 18:54
180 EUR
29 apr 18:53
175 EUR
29 apr 18:52
155 EUR
29 apr 18:35
100 EUR
29 apr 18:30
80 EUR
22 apr 20:03
60 EUR
22 apr 19:17
50 EUR