Mapp/bibliofilutgåva med 5 litografier, signerade och numrerade 20/100, yttermått 44 x 30 cm (litografi 40x27,5 cm)
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK