Signerad Lasse Johnson och daterad Mykonos 1934. Duk 55 x 46 cm.
Klubbat pris
2 800
244
255
Utropspris
5 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (9 bud)
26 apr 16:17
2 800 SEK
26 apr 16:17
2 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
26 apr 15:45
2 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
26 apr 12:10
2 200 SEK
26 apr 12:10
2 000 SEK
26 apr 12:10
1 900 SEK
26 apr 12:04
1 800 SEK
26 apr 11:53
650 SEK
22 apr 2:02
600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1