Signerad Tiina Heiska och daterad -02 a tergo. Olja på duk. Polyptyk, 4 delar, vardera 56 x 38 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Proveniens
Galleria Bakeliittibambi.
820
9 405
858
Utropspris
1 800 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
27 apr 15:01
820 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
27 apr 11:15
800 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
26 apr 23:27
640 EUR
24 apr 20:35
620 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
20 apr 11:18
600 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
20 apr 10:00
500 EUR
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor