Monogram canvas med mörkblåa skinndetaljer, knäpps med dragkedja och läderremmar, lås i gulmetall, märkt "GUCCI", fodrad i blå canvas, inredning med stroppar, stämpelmärkt "MADE IN ITALY BY Gucci", 78x50x20 cm
Revor. Bruksslitage. Skador. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.