Rödlackerade med snörade sitsar. Etikettmärkta. Sitthöjd 42, bredd 54, höjd 73 cm.
Skador på vissa sitsar. Vissa lös fogar. Ställvis slitage och fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10