Slipad dekor. 8 champagnekupor, höjd 11 cm. 9 vattenglas, höjd 9 cm. 9 vattenglas, höjd 7 cm. 9 highball glas, höjd 13,5 cm. 6 vinglas, höjd 15 cm.
Smärre slitage. Några delar med nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10