Ragnhild Nordensten, "Dovhjortar"
Olja på duk signerad, 54x65 cm Målad i Båstad 1948
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10