Ralph Lauren, brevpress, "Ayers", 2000-tal.
Kub av glas med innesluten dekoration av dödskalle. Signerad RL. 9,5 x 9,5 x 9,5 cm. I originalkartong.
Enstaka repa.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10