Björk. Klädd och stoppad rygg och resårsits. svarvade ben. Längd 180, djup 75, höjd 103, sitthöjd 42 cm.
Slitage. Fläckar. Fanerskador. Sprickor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10