Lena Bergström, skulptur/skål, "Planets", Kosta Boda, signerad samt numrerad 87/500.
I/IV "Merkurius". Signerad "7630007 Kosta Boda LIM. ED 87/500 Lena Bergström". Box, certifikat samt USB-sticka medföljer. Längd 19, höjd 19 cm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK