Esa Riippa, etsning, signerad och daterad -98, numrerad 44/75.
"Luumuja" (Plommon). Plåtstorlek 25 x 34,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
250 EUR