Caméer, 4 delar, ring, örhängen och hängsmycke med kedja
18K guld. Örhängen med små diamanter, mått ca 13 x 11 mm. Ringstorlek 16,25/51. Hänge stämplad OC, Gullfaxe, Stockholm 1993, mått exklusive ögla ca 18 x 23 mm. Kedja längd ca 40 cm. Totalvikt 20 gram.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.