Diamanter totalt ca 4,26 ct, F-G/Vs-si enligt report HRD nr J220000007410. 18K vitguld. Längd ca 17,5 cm. Vikt 11,8 gram.
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10