Céline, "Macadam Bucket Bag", väska.
Fodrad vintage axelväska i Macadam-kanvas. Justerbar axelrem och detaljer i läder. En innerficka med dragkedja. Etikettmärkt "CELINE PARIS MADE IN ITALY" samt numrerad.
Höjd 29 cm, bredd 26 cm.
Slitage. Fläckar. Sprickor.