Erik Höglund, skulptur, glas, signerad, numrerad 140/350, Bergdala, 2010.
I form av ett tjurhuvud i gul, orange och svarttonat glas. Signerad EH 1991 SG Bergdala Erik Höglund 140/350. Höjd 22 cm.
Smärre märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK