Ulla Procopé, matservis, 23 delar, "Koralli", Arabia, Finland 1983-1987.
6 mattallrikar, diameter 25 cm.
5 sopptallrikar, diameter 20 cm.
4 assietter, diameter 20 cm.
3 serveiringsskålar, diameter 18 cm.
1 serveringsskål diameter 13 cm.
1 såsskål
1 kakfat 34 cm.
1 serveringsskål, längd 31 cm.
1 äggkopp.
Åldersrelaterat slitage. Smärre repor.