Mulberry, väska, "Roxanne".
Cognacsfärgat skinn med spännen av mässing. Två ytterfack. Innerfack med dragkedja. Märkt "MULBERRY". 35 x 18 x 18 cm.
Slitage. Fläckar. Smärre skador.