Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda Atelier, märkt 8BV ATT 019005/1000, signerad B. Vallien.
Glasblock med inneslutet ansikte. På lös sockel av trä. Total höjd 16 cm.
Smärre slitage.