Fanerat med mausrbjörk samt rikt skurna detaljer av trä, skiva av marmor, 265x53x103 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Repor. Nagg. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10