Rött skinn. Ytterfack med fickspegel. Löstagbar, justerbar axelrem. Tygfodrad. Tre innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "BALENCIAGA PARIS MADE IN ITALY" och numrerad. 32 x 31 x 16 cm.
Smärre slitage. Nyckel saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.