Tuija Lindström, offset print troligen ur upplagan på 128 ex.
"Gemma", 199. Bildyta 32,3 x 32 cm. Bladstorlek 50 x 40 cm. Oramad.
Mjuka hörn. Obetydligt ytslitage i marginalerna lägs bladets ytterkanter.
Proveniens
Tuija Lindströms familj.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK