Mulberry, väska "Bayswater", plånbok "4 Card Coin" samt nyckelring "Heritage".
Chokladbrunt skinn. Väska "Bayswater" med spännen i mässing, tre innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "MULBERRY" och numrerad. 36 x 27 x 15 cm. Plånbok "4 Card Coin", tygfodrad. Märkt "MULBERRY". 11 x 9,5 cm. Nyckelring med detaljer i mässing. Märkt "MULBERRY" och numrerad. 8 cm.
En dustbag och en kartong medföljer.
Smärre slitage.