Bockbord med oval skiva på två bockar. Bär spår av tidigare bemålning. Längd 136, bredd 92, höjd ca 79 cm.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Skador. Torrsprickor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10