Cartier, ring med briljantslipad diamant
Diamant 0,18 ct, E/Vvs1 enligt GIA dossier, nr 6211081976. Laserinskription. Ring märkt Cartier, numrerad CPR934. 18K guld. Storlek 17,75/56. Vikt 2 gram. Certifikat medföljer. Etui Cartier.
Bruksslitage.