Vägglampetter, 4 st, mässing, "Törne", ur Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal.
För ett ljus. En svängd ljusarm vardera, rik dekor av bl.a. stiliserad bladdekor och krönande urna med fackla. I originalkartong. Märkta. Höjd ca 30 cm.
Smärre slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.