Grått skinn med spännen i vitmetall. Tygfodrad. Tre innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "GIVENCHY MADE IN ITALY" och numrerad. 28 x 25 x 17 cm.
Dustbag medföljer.
Smärre slitage. Ena handtaget skadat och lagat.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.