Tomás Gômez Gascón, mixed media på kartong, a tergo signerad och daterad 1986.
"Nueva Orleans". 100 x 70 cm.
Obetydliga kantveck
Proveniens
Galeria Carles Taché, Barcelona.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK