Lauriana Afra & Tobia Scarpa , fåtöljer ett par B&B Italia 1970/80-tal.
Klädda med skinn, hjultrissor, sitthöjd 46 cm, 75x64x80 cm, märkta undertill.
Slitage. Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Repor.