Gerda Tirén, olja på duk lagd på pannå, signerad Gerda Rydberg.
Landskap. 36 x 27 cm.
Veck. Färgbortfall. Krackelyr.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10