Olika konstnärer: Marianne Degener, Mikael Erlandsson daterad 2015, Mikael Kenlind märkt unique, och Bert-Arne Lundgren daterad 2013. En svärtad sockel och två socklar med belysning medföljer. Höjd 17-30 cm.
Obetydligt slitage. Smärre repor och nagg.