Väska i brunt läder och mocka. Avtagbar axelrem. Invändigt fodrad. Två innerfack, två dragkedsförsedda innerfickor. Märkt "Salvatore Ferragamo MADE IN ITALY" och numrerad. Dustbag.
ca 36 cm x 22 cm x 15
Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.