Stomme av betsat trä, sits och kudde av skinn, sitthöjd 38 cm, 83x80x89 cm
Bruksslitage. Märken. Repor. Något sliten klädsel
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10