Stomme av bambu och rottingBenställning av svartlackerat stålrör. Sits klädd med vitt fårskinn. Sitthöjd 40, höjd 70 cm.
Slitage. Märken. Smärre skador på rotting. Senare klädsel.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10