Malin Gabriella Nordin, collage på papper signerad och daterad -16.
28 x 20 cm. Inklusive ram 43 x 35 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Gallery Steinsland Berliner, Stockholm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK