Ströare, 3 st, samt bägare, sk Margaretabägare, silver, svenska importstämplar.
Ströare med dekor av rocailler och blommor i relief, fyrpassformad fot. Höjd 11-13 cm. Total vikt 314 gram.
Bägare med invändig förgyllning. Höjd 8 cm. Vikt 143 gram.
Smärre slitage. Bägare med mindre buckla på fot.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.