Jacob Ängman, bestick 36 dlr silver GAB Stockholm 1960/70-tal
Bestående av; 12 knivar, längd 16,5 cm, 12 gafflar längd 13,5 cm, 12 skedar längd 12 cm, total vikt ca 980 gram
Åldersrelaterat slitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10