Meridiani fåtöljer, Två st, 1900-talets senare del.

Textil klädsel, ben i trä, märkta Meridiani. Bredd 74 cm, höjd 60 cm, djup 73 cm, sitthöjd 42 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK