Karin Björquist, kaffekoppar 12 st samt skedar 12 st Rörstrand 1900-talets slut
Kopparnas höjd ca 6,5 cm. Skedar, förgyllda design Gunnar Cyrén, längd 12,5 cm
Bruksslitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10