Stephen Buckley, triptyk, blandteknik på duk, signerad och daterad 1985 a tergo.
"After taffel". 138 x 128 cm, 138 x 127 cm, 138 x 101 cm.
Skador, sprickor, färgbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
12 000 SEK