CHRISTIAN DIOR, väska.
Väska i quiltat, lackerat rött läder. Detaljer i silverfärgat metall. Invändigt fodrat med rött läder. Invändigt plats för tre kort. Märkt "Christian Dior Paris", "made in Italy" samt numrerad. Dustbag.
Ca 16 cm x 11 cm x 2 cm
Obetydligt ytslitage.