-Marc Chagall "Le Plafond de L'Opera de Paris, Jacques Lassaigne, André Sauret, Monte Carlo 1965. Med original litografi.
-Marc Chagall, "Le Cirque D'iziz" Jacques Prévert, André Sauret, Monte Carlo 1965, 4 offset tryck,
-Marc Chagall, " Ceramiques Sculptures" André Malraux, Editions André Sauret, 1972, Ett original färglitografi.
Obetydligt ytslitage.