ERIK HÖGLUND, skulptur, glas, signerad, numrerad 27/100 samt daterad 1980.
"Kyssen". 41,5 x 30 cm.
Helhetsintrycket är mycket gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK