LARS HUCK HULTGREN, Skulptur, trä. Signerad o daterad 1966.
"Brud". Snidat trä. H 204, Bredd 45.
Åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK