LIISA VITALI, BROSCH / HÄNGE, 14K guld, Kultakeskus Oy, Helsingfors, 1973. Stämplad NW.
Mått 4,5 x 3,5 cm.
Vikt 35,4 g.
Obetydligt ytslitage.