Ankargång, plastglas, vikt totalt ca 120, 6g.
Boettnummer: 268360
Verknummer: 6322951
Urtavlan med smärre sprickor. Invändig boett med monogram. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Smärre repor. Smärre slitage.