LOUIS VUITTON, väska "Monogram glace fonzie, shoulder bag".
Monogrammönstrat svart skinn.Två fack invändigt varav ett för mobil. Axelrem märkt Louis Vuitton. Fodrad med mörkgrå canvas. Invändigt stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france" samt numrerad (2002). Ca 25 x 27 x 7 cm.
Ställvis slitage. Märken. SMärre torrsprickor.